Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuO metodách

K tomu, abych vám pomohla dosáhnout vytouženého stavu, používám řadu metod. Jejich volbu zvážíme společně na základě úvodního rozhovoru při první konzultaci. Zvolíme takový postup, aby pro Vás byl co nejelegantnější – tedy co nejúčinnější a současně šetrný.

 

Základ nejčastěji tvoří následující techniky:

 

  • A4M – akupunktura pro mysl

Tuto metodu považuji za to nejúčinnější z individuálních terapií, co v současné době existuje. Autorem metody je americký neuropsycholog Dr. K.Ebert, který původně vyvinul AFT-techniky přitahovacích polí. A4M se postupně oddělila jako víceméně samostatná metoda.

Je vhodná pro emocionální záležitosti: problémy ve vztazích partnerských, sourozeneckých, mezi rodiči a dětmi, vztazích na pracovišti a ve škole, pomáhá při stavech nejistoty, narušeného sebevědomí, při pocitech osamocení, odmítnutí, obav z budoucnosti, strachu z neúspěchu i úspěchu, při uvolnění vzdoru, při fobiích, závislostech a nutkavých jednáních, při reakcích na akutní trauma i postraumatické stresové poruše, při únavě, nerozhodnosti. Pomocí postupů A4M lze zharmonizovat napojení na rodinnou karmu, vyléčit blokády nebo narušení čaker, uvést do pořádku projevy archetypů, upravit příliš těsné nebo příliš volné osobní hranice, odpojit od automatických negativních hodnocení.

 

  • AFT – terapie přitahovacích polí

AFT je vlastně stupněm, který předchází akupunkturu pro mysl a je zaměřena především na fyzické problémy. Během společné konzultace vám pomohu uvolnit emocionální příčiny fyzických problémů a vy potom budete samostatně pokračovat ve stimulaci akupunkturních bodů podle přesných receptů, které působí přímo na fyzické tělo.

K dispozici je kolem 600 receptů např. alergie, závislosti, bolesti zad, kloubů, hlavy, krvácení pohmožděniny mozkovou mrtvici, diabetes, roztroušenou sklerózu a mnoho dalších. Tyto recepty lze použít i samostatně. K vyzkoušení můžete použít. AFT- receptář FREE BASIC . Je ke stažení zdarma.

 

  • One Brain - kineziologie

– nejčastěji nazývána nesprávným ale vžitým názvem kineziologie. Byla velmi populární v druhé polovině devadesátých let minulého století a na začátku tohoto století. Dnes už je považována za překonanou, ale stále velice ráda používám celou řadu korekcí-cvičení na poruchy učení u dětí i dospělých.

 

  • Práce s podosobnostmi

Nejčastěji jde o naše vnitřní dítě, vnitřního kritika a vnitřní rodiče

 Zpět                                                                                                                                                                                     Nahoru

Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

E-book zdarma
9 tipů a triků pro lepší život

E-book zdarma

AFT - zdarma
receptář FREE BASIC

AFT receptář

Líbí se vám stránka?

Tak se podělte s ostatními!

Klikněte na "To se mi líbí"

Sociální sítě
Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru