Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuMůj příběh

Jak jste se dostala ke své práci?

Jak to tak bývá na počátku byl životní průser.

      Se svým tehdejším přítelem jsem prožívala krizi ve vztahu. Měla jsem potřebu  na chvíli někam zmizet – hlavně sama. Ale aby nereptal,  chtěla jsem zvolit pobyt s programem.  Pomohla náhoda.  Do ruky dostal časopis Regenerace s nabídkou  akcí od TJ joga Olomouc. Dnes podobný pobyt najdete na několik kliknutí myší, ale toto bylo v předpotopní době, kdy ještě nebyl  běžně dostupný internet a počítač v domácnosti byl víceméně výjimkou. Ó, chvála náhodě.

      S přítelem jsem se nakonec rozešla ještě před odjezdem. Týden v Ludvíkově u Městečka Trnávky vedený učitelem jógy a  pozdějším mistrem reiki Mirkem Čapkem byl kouzelný. S odstupem času vidím, že byl výhybkou v mém životě. Seznámila jsem se s jógou a s reiki.   V následujících letech jsem absolvovala dva cvičitelské stupně jógy.  Seminář reiki jsem absolvovala  několik měsíců po dovolené.

Wow. Stálo to za to – kromě zasvěcení do reiki jsem tam totiž potkala pana Božského!

      Oč intenzivnější vztah proti předchozímu to byl, o to větší následoval pád. Po několika měsících jsem zase   byla sama a zklamaná. Zbytek rozumu mi napovídal, že musím umravnit svoji mysl a být mezi lidmi, abych bolavý rozchod  zvládla. Vymetala jsem kdejakou příležitost jak nebýt doma a o samotě. Dostala jsem se tak na přednášku o metodě OneBrain-kineziologii. 

      Semínko padlo na úrodnou půdu. Ve školství mi začínalo být těsno, hledala jsem cestu, jak snížit úvazek a přivydělávat si něčím jiným. Kombinace reiki a kineziologie se zdála být OK. Sáhla jsem opět po osvědčené Regeneraci a přihlásila se na nejbližší kurz. Původně jsem chtěla absolvovat jen první čtyři části, které se týkaly poruch učení. To ladilo s mým povoláním učitelky. Ale velice rychle mi došlo, jak velký dosah metoda má, takže nakonec jsem absolvovala celý cyklus.  Současně jsem už byla i kandidátkou na mistrovský stupeň reiki. 

     Skoro dva roky jsem jeden až dva víkendy v měsíci trávila na seminářích vedených mým učitelem.  Bylo hodně náročné období.  Prožívala jsem jednak intenzivní osobní změny a  taky jsem byla buď v práci nebo někde na kurzu/semináři. Možná i toto vytížení přispělo k rozhodnutí opustit stálou práci ve školství a věnovat se individuálnímu poradenství  a vedení kurzů.

Časem jsem začal zjišťovat, že v některých situacích kineziologie není úplně účinná.

      Byla jsem zvědavá proč, tak jsem hledala další možnosti. Seznamovala jsem se s aromaterapií, s regresní terapií, s možnostmi detoxikace atd.  Sice to bylo moc fajn, ale své znalosti a dovednosti jsem rozšiřovala a rozšiřovala místo toho, abych šla více do hloubky.

  Mozek zahlásil stop stav.

       Rozhodla jsme se na čas si dát pauzu a pak si znovu zopakovat všechny kurzy kineziologie. Hezky jeden po druhém. Doufala jsem, že při opakování objevím nové možnosti a souvislosti.

Plán to byl hezký,

ale než skončilo naplánované  odpočinkové období, tak do mé e-mailové schránky přistál mejlík s informacemi o nějaké nové metodě, která rovněž pracuje s energií. A teď babo raď! Vždyť sis přeci slibovala, že už nic dalšího nebudeš přidávat!!! Nakonec rozhodlo to, že manažerkou kurzu byla paní Carol Ann Hontz, u které jsem absolvovala  vyšší stupně kineziologie. O paní Carol  je známo, že má obrovský dar z množství  nabídek vyzobnout to opravdu kvalitní.

      Po příjezdu na první stupeň AFT- terapie přitahovacích polí jsem si chvíli před začátkem ještě šla do automatu pro kávu. Ve dveřích jsem se těsně minula s mužem.  Na malou chvilku jsme se navzájem podívali do očí. Hlavou mi proběhla myšlenka, že s tímto mužem mě čeká dobrodružství.  No a to dobrodružství trvá dodnes. Když jsem se i s kávou vrátila zpět, stál vepředu, vedle něj překladatelka.

Takto jsem poprvé střetla s autorem metody AFT a později vyvinuté  Akupunktury pro mysl s dr.Kurtem Ebertem z USA. 

      Absolvovala jsem nejdřív jen první stupeň:

  • byla jsem tam přeci jen ze zvědavosti na čumendu
  • bylo to narychlo a nemohla jsem se uvolnit na celých šest dnů
  • vlastně jsem na oba stupně neměla peníze.  Dalšího termínu druhého stupně jsem se nemohla dočkat. Konal až o pět měsíců později.

To už Dr. Ebert ohlásil nové věci  a rozšíření o další třetí stupeň. Pro tuto metodu jsem se opravdu nadchla, předčila všechna očekávání.  Nakonec jsem s lehkým srdcem opustila i původně užívanou kineziologii.  Dnes ji využívám prakticky jen při poruchách učení u dětí.

V rámci propagace AFT

jsem se jako účinkující přihlásila na festival duchovních a ezoterických směrů Miluj svůj život. Zde jsem se po několikaleté přestávce opět potkala s Dr. Martinem Danielem, se kterým jsem se dřív setkávala na kurzech kineziologie. I on se za tu dobu zajímavě vyloupnul. Věnoval se studiu konstelací, vytvořil si zcela vlastní přístup, který nazývá Přátelské konstelace.  U Martina jsem jako jeho žákyně setrvala značnou dobu a hodně se od něj naučila.

     Současně jsem dál studovala AFT –terapii. Tam přibyl kromě učitelského stupně ještě stupeň čtvrtý. A nakonec se třetí a čtvrtý spojily a dostaly zajímavý název Akupunktura pro mysl. Je to velmi zajímavá metoda, nejintenzivnější z individuálních postupů, se kterými jsem se mohla setkat. A stále se vyvíjí.

Tak a to je konec  současnost  mého příběhu, kterak se z učitelky stala mentorka, certifikovaná terapeutka AFT a A4M, lektorka kurzů.

Tak to byl můj začátek

>>>a tady jsou první kroky pro ten tvůj<<<

Přejít nahoru

POKUD VÁS ZAJÍMÁ NĚCO DALŠÍHO, PTEJTE SE TŘEBA PROSTŘEDNÍCTVÍM KOMENTÁŘŮ:

 

 
 
Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

Volejte, pište!

Rady, dotazy, objednání

Rady a dotazy

Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru