Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuKrabička plná štěstí

Přidáno 01.01.2016

Dovedete si to představit: je den, kdy vám není zrovna nejlíp - prostě den blbec? Ale tentokrát to je trochu jiné. Máte možnost sáhnut do kouzelné krabičky pro kousek štěstí schovaného na horší časy, nechat se jím zaplavit, pozdvihnout koutky a zase se radovat z přítomného okamžiku. Krásná představa.
Ne, opravdu vám nemůžu slíbit, že budete kdykoliv rázem šťastní jako mávnutím čaromocného proutku. Ale kousky štěstí pro budoucí časy si zakonzervovat můžete docela snadno. Jak? To se dozvíte jedině tak, že budete číst dál.

Co budete potřebovat ke zhotovení Krabičky plné štěstí?

  • můžete použít pokladničku nebo si připravte menší krabičku nebo třeba sklenici od kávy, zavařovačku,…
  • Chcete-li mít krabičku skutečně osobní a originální, tak dál budete potřebovat materiál k ozdobení – různobarevné papíry, látky, provázky, šňůrky, stužky, fixy nebo pastelky, pokud chce ozdobit vlastní kresbou. Prostě použijte cokoliv, co se vám líbí. Fantazii se meze nekladou. Jo a asi budete potřebovat i lepidlo nebo oboustrannou lepící pásku. Doporučuju tu na koberce. Lepí dobře, ale je vhodná pouze na ploché materiály. Třeba skořápky nebo korálky se s ní moc dobře přilepit nedají. Můžete použít i tavnou pistoli.
  • Do tvoření se pusťe třeba se svými dětmi/vnuky. Vyrobte si každý svoji nebo může být i velká rodinná.
  • pokud chcete štěstí křečkovat dlouho (třeba celý rok) a odolat pokušení vybrat si ho předčasně, tak ve víku udělejte otvor podobně jako se dělá v pokladničkách a víko přilepte.
  • dál budete potřebovat menší papírky. Měly by být velké tak akorát, aby se na ně vešlo pár slov a současně prošly otvorem ve víku.

 

Co dál?

  • Každý den na malý lístek napište cokoli pěkného, co se ten den stalo. Může to být i nepatrná drobnost. Třeba že rozkvetl vánoční kaktus, že jste ráno vstali včas, synek udělal první bobek do nočníku, že jste vyhráli milion a v Člověče, nezlob se! Vám pětkrát po sobě padla šestka.
  • Určitě připište datum. Lístek vhoďte do krabičky. A dělejte to den co den týden, měsíc, rok,…Udělejte si z toho malý rituál před spaním
  • Až přijde ta vhodná chvíle (první leden, opravdový den blbec nebo narozeniny již dávno zemřelé pratetičky Rozálie,...), krabičku otevřete, vytahujte jednotlivé lístečky a připomínejte si, co příjemného se vám za uplynulou dobu přihodilo.
  • Můžete si z toho udělat malý osobní rituál nebo společně prožitou chvíli s rodinou či chvíli pro vás a vašeho partnera. Ve vytahování lístků se můžete střídat nebo je vysypat všechny a řadit je podle data. Prostě si sami vymyslete svůj postup.
  • Uskutečnit ho můžete v poslední nebo první den příštího roku, na narozeniny někoho z členů rodiny či podle okamžitého impulsu. Začít můžete rovněž kdykoliv: na Tři krále, příští sobotu, na mezinárodní den žen,…

Garantuji vám, že se vám docela určitě zvednou koutky do úsměvu.

Užívejte si!

A určitě mi zanechte komentář dole pod článkem. Těším se na vaše zážitky.

Pokud máte pocit, že vám to něco připomíná, tak to je pravda.

>>>Nahlédněte sem<<<

© Mgr.Jitka Studénková 

Děkuji, že ctíte autorská práva. Kopírovat můžete v plném znění, s aktivním odkazem na tyto stránky www.jitkastudenkova.cz  a včetně této poznámky.

 

 

 Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

E-book zdarma
9 tipů a triků pro lepší život

E-book zdarma

Volejte, pište!

Rady, dotazy, objednání

Rady a dotazy

Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru