Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuO učení se a růstu

"Můj táta je borec", říká třináctiletý Lojzík. Akorát bylo blbý, že loni jsme moc...

Přečtěte si už sami, co Lojzíka trápilo


 

      Před několika lety jsem měla příležitost pomáhat jedné ženě zvládnout její úzkostné stavy. Jednou z příčin byl strach o jejího dospělého syna a jeho rodinu. Syn po měsících rozhodování a různých záchranných akcí likvidoval roky fungující  firmu a současně s tím rozjížděla další podnikání, aby zajistil svou rodinu. Bylo to pro něj velmi vyčerpávající a náročné.

O učení se a růstu

Byl unavený, nervózní a častěji sahal po skleničce.  Maminčiny úzkostné stavy se podařilo zmírnit. Celý proces zakončení jedné firmy a rozjezdu druhé se s různými výkyvy podařilo ukočítrovat v pohodě. Potřeba energetické dotace v podobě alkoholu mu taky vymizela. Někdy po roce jsem měla možnost setkat se s vnukem této ženy, tak jsem se trochu vyptávala, jak to prožíval on.

"Můj táta je borec! Zvládnul to. Akorát bylo blbý, že jsme loni moc nejezdili na hory. Ale to nevadí. Horší by bylo, kdyby byl na pracáku. To bych se za něj styděl.", prohlásil věcně třináctiletý (a tudíž vůči rodičům a autoritám kritický) puberťák.

Super. Takovou životní lekci ve škole zažít nemohl!

Jak se asi Lojzík zachová v náročné situaci - při studiu, ve vztazích, v práci? Vzdá to nebo bude hledat cesty, jak ji vyřešit?

Zajímavé >>>příběhy z poradny najdete zde! Klikněte!<<<

 

© Mgr.Jitka Studénková 

Děkuji, že ctíte autorská práva. Kopírovat můžete v plném znění, s aktivním odkazem na tyto stránky www.jitkastudenkova.cz  a včetně této poznámky.Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

E-book zdarma
9 tipů a triků pro lepší život

E-book zdarma

Volejte, pište!

Rady, dotazy, objednání

Rady a dotazy

Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru