Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuCo je a co není reiki

Přidáno 28.09.2014

Váhám, zda tento článek vůbec vložit. O reiki bylo napsáno mnoho článků, knih a zveřejněno kvanta internetových článků. Má smysl přídávat další? Nakonec mě přeci jen napadlo, co v informacích kolem reiki postrádám.

V dtobě, kdy jsem se poprvé s reiki setkala, v naší republice působilo pouhých devět mistrů reiki a existovala jedna jediná kniha o reiki v češtině. O té doby nastal obrovský boom. Kamsi se vytratila jednoduchost a elegance.

Zkusila jsem ji pro vás i pro sebe znovu ukázat:

Co je reiki

 

  • Nejrozšířenějším projevem  po působení reiki je pocit uvolnění a klidu. Tyto pocity navracejí tělo příjemce k vlastní rovnováze, která je skutečnou podstatou léčení na všech úrovních
  • Je univerzální a jemná,  harmonizuje celý energetický systém člověka.
  • Energie reiki má také „vnitřní moudrost“.  Sama v těle příjemce vyhledává místa nerovnováhy a potíží.
  • Lze jí použít kdykoliv, kdekoliv a na cokoliv. Jediným omezením se může stát mysl jednotlivce, ktrerá tuto techniku provozuje. Nejrozšířenějším projevem po působení reiki je pocit uvolnění a klidu.
  • Reiki je dar lidstvu, aby se vyléčilo samo ze svých nemocí.
  • Reiki pomáhá rozvinout vlastní osobnost, dává pocit jednoty  se sebou samým, pomáhá rozvíjet smysl pro osobní svobodu.

 

Co Reiki není

  • Reiki není psychotronická ani myslí řízená energie. U těchto metod je nemoc vždy považována za zápornou energii, kterou terapeut přitahuje jako magnet a vytahuje ven z těla léčeného. Tím se výrazně liší od Reiki.
  • Technika Reiki nespočívá v polaritní terapii ani magnetismu. Staví především na tisíciletá učení dálného východu o nastolení rovnováhy energie v těle existující
  • Pomocí Reiki nediagnostikujeme ale pouze bezpodmínečně nabízíme energii. Bezpodmínečnost je zde velice důležitá, protože tím je člověk energii Reiki předávající zbaven svého ega, které by mohlo bránit či omezovat průchod a množství energie Reiki.


Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

E-book zdarma
9 tipů a triků pro lepší život

E-book zdarma

Volejte, pište!

Rady, dotazy, objednání

Rady a dotazy

Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru